درمان نارسایی احتقانی قلب کودکان در کودکان

درمان خاص برای نارسایی احتقانی قلب به کودک شما و شدت بیماری او بستگی دارد. سایر عوامل ، از جمله هرگونه مشکل اساسی ، نیز در درمان کودک برای نارسایی احتقانی قلب کودکان تأثیر می گذارد. متخصص قلب کودکان کودک شما ممکن است بر اساس سن کودک ، تحمل برخی داروها یا روش ها ، چگونگی فکر متخصص بیماری های قلب و سایر نگرانی ها یا نظراتی که شما برای درمان دارید ، باشد.

اگرچه ممکن است برای رفع یا تسکین نقص مادرزادی یا مشکلی اکتسابی به جراحی نیاز باشد (مشکلی که فرزند شما پس از تولد داشت) ، اما درمان نارسایی احتقانی قلب کودکان از طریق دارو امکان پذیر است. داروهایی که متخصص قلب کودکان شما ممکن است استفاده کند شامل داروهای ادرار آور ، دیگوکسین و مهار کننده های ACE هستند.

ارائه دهندگان بیمارستان کودکان محلی شما در زمینه معالجه کودکان و درک نیازمتخصص قلب در مشهد های نه تنها کودک بلکه والدین شما نیز تجربه دارند. آنها سالها تجربه کار با اطفال را دارند – اصطلاحی پزشکی برای کودکان – و در درک چگونگی راحتی و آرامش شما و فرزندتان در یک دوره دشوار.

نارسایی احتقانی قلب چیست؟
هنگامی که مشکلات قلبی در کودکان اتفاق می افتد ، ممکن است به عنوان “نارسایی احتقانی قلب کودکان” شناخته شود. این بدان معنا نیست که بیماری کودک شما کمتر یا شدیدتر از آن است که در یک بزرگسال یا یک بزرگسال یا جوان رخ دهد. نام خاص به سادگی به بیماری رخ داده در کودک کمتر از 18 سال اشاره دارد.

این شرایط زمانی اتفاق می افتد که قلب کودک شما نتواند خون کافی برای تأمین نیاز سایر اندام های بدن را پمپ کند. قلب پمپ می کند ، اما به اندازه قلب سالم این کار را نخواهد کرد. این ممکن است نشانه یا علامت مشکل قلبی دیگری باشد.

مشکلات قلبی که منجر به نارسایی احتقانی قلب می شود شامل نقص مادرزادی قلب ، کاردیومیوپاتی (جایی که عضله قلب می میرد) ، آریتمی یا ضربان قلب نامنظم ، بیماری های دریچه های قلب ، کم خونی یا عوارض ناشی از سایر اقدامات است. درمانهایی را که مناسب ترین آنها برای نارسایی احتقانی قلب و بیماری قلبی کودک شماست ، از متخصص اطفال یا متخصص قلب کودکان بخواهید.

علائم خاص شامل تورم یا احتباس مایعات غیرطبیعی ، تنگی نفس ، تنفس سریع در هنگام استراحت یا ورزش ، افزایش ناگهانی وزن ، کاهش اشتها و خستگی شدید است. در صورت مشاهده هر یک از این علائم باید با پزشک متخصص اطفال تماس بگیرید. اگرچه می توانند نشانه نارسایی احتقانی قلب کودکان باشند ، اما همچنین می توانند علائم بیماری های دیگر باشند.