نرم افزارهای معروف بازاریابی ویروسی برای موفقیت در بازاریابی شما

به هر دلیلی ، همه ما بهره وری جدیدی را تجربه می کنیم ، خواه از یک ابزار ، فناوری یا تکنیک باشد. ما به سرعت فراموش می کنیم که چقدر کارآمدتر است. این طبیعت انسانی است. این مانند مسافری است که از میزان ترافیک نامناسب عصبانی می شود ، اما فراموش می کند که انتظار برای اتوبوس چه درد بزرگی داشته است. یا کاربر تلفن همراه که از اتصال نامناسب شکایت دارد و روزهایی را فراموش می کند که قصد دارد ماهی را برای تعویض اضافی برای برقراری تماس از طریق تلفن پرداخت کند.

همچنین ، هر استان و سرزمین قوانین منحصر به فرد خود را دارد. انتاریو 8٪ مالیات خرده فروشی را برای بسیاری از معاملات اینترنتی متصل می کند در حالی که آلبرتا مالیات فروش استانی را پرداخت نمی کند.

در مورد آلبوم های عکس ، این ممکن است مایه کیک باشد. عملاً این عکسها به دور هم جمع می شوند و به تصویر فیزیکی دوستانتان می پردازند که از شما تشکیل می دهند ، اما مردم در کمک به دیگران واقعاً می بینند که برتر از شما “شما” است. عکسبرداری از سر و شانه های افراد در عکس نمایه شما و همچنین موارد دیگر ، در صورتی است که آنها به شما نگاه می کنند که 10 را حلق آویز می کنید ، مدیر Instagram را با Chihuahua خود اجرا می کنید ، یا به طور کلی یک چیزکیک کیک چربی داخل دهان خود را هل می دهید. اکنون آنها شما را می شناسند.

کوپن پیدا کنید “کوپن” “نام شرکت” را در Google قرار دهید ، مطمئناً تعجب خواهید کرد. بسیاری از سایت های کوپن و بازاریاب های وابسته برای تحت تأثیر قرار دادن آنلاین ، کاهش می یابند. این کار معمولاً باعث کاهش 10-15 درصدی هزینه چاپ شما می شود.

نتیجه گیری من در مورد آژانس بازاریابی دیجیتال Ferret این است که این یک محصول جدی مرگبار است که در واقع می گوید بسیار خوب تولید تیزر تبلیغاتی  است. و اگر در موقعیتی قرار می گرفتم که امنیت من مسئله محافظت در برابر بمب های اتومبیل بود ، من می خواهم کلبه محافظ را به منظور استفاده از Ferret استفاده کنم.

بهترین و بهترین روش برای تصمیم گیری در مورد نمایندگی مناسب ممکن است جستجو در موتور جستجوی مورد نظر شما باشد. اطلاعات اندکی که مورد نظر است ، از ابتدا آژانس هایی هستند که حداقل در تجارت خود کار عالی انجام داده اند. اگر این افراد قادر به تولید تیزرهای تبلیغاتی برای دستیابی به این هدف باشند ، به اندازه کافی قادر به تکمیل موارد مشابه برای تجارت هستند.

مارک هایی عمدتا برای اینترنت ایجاد شده اند ، اینها را دریافت کنید. آنها می دانند که وب در مورد ایجاد اعتماد و نه تبلیغات بنر است. آنها با مشتری باهوشی در اینترنت رابطه برقرار کرده اند که به افراد آنها احترام می گذارد. مردم در فضای مجازی “مصرف کننده” نیستند – ممکن است مردم باشند.

اینها فقط راه حلهای ساده ای برای کاهش هزینه کمپین پستی کارت پستال آینده شماست. هیچ دلیلی برای ترک بازاریابی وجود ندارد. شما دوست دارید همیشه به ویژه در مواقعی که شرایط دشواری دارند ، بازاریابی کنید. این سرمایه گذاری می تواند شما را هنگام رقابت ادامه دهد و سرتان را بالاتر از آب دیگران غرق کند.