کاشت گروههای غیررسمی پیاز و لامپ

تکنیک های کاشت پیاز بسته به فصل ، به سبک باغ و تاثیری که می خواهید در حاشیه ایجاد کنید متفاوت است. کاشت گروه های غیررسمی از همان پیاز می تواند بسیار م effectiveثر باشد و بسته به اندازه حاشیه ، این گروه ها ممکن است چندین بار تکرار شوند ، و گیاهان ملافه یا سایر گیاهان چند ساله علفی بین آنها باشد.

گروه لاله ها ممکن است توسط Myosotis احاطه شده باشند یا “من را فراموش نکن” یا Viola یا Pansy. گروه هایی از آلیوم ها را می توان از طریق Erysimum cheiri یا گل گل دیواری پرورش داد ، در حالی که گروه های گلادیول ممکن است به نظر می رسد گلدان گل یا خشخاش گل زودتر باشد.

نیلوفرها پیازی بسیار مقاوم هستند و می توان آنها را در پاییز یا اواخر زمستان ، هر زمان  گل آزالیا که برای خرید در دسترس باشد ، کاشت. با این حال ، آنها به شدت از نشستن در زمین مرطوب متنفر نیستند ، زیرا خاک بسیار زهکشی شده را ترجیح می دهند. اگر خاک شما به طور طبیعی سنگین است ، هنگام کاشت پیازهای سوسن ، یک لایه سخاوتمندانه یا شن در پایین سوراخ اضافه کنید.

این شرایط رشد را بهبود می بخشد ، بنابراین آنها می توانند سالها در خاک باقی بمانند. Fritillaria emperials یا تاج امپریال یکی دیگر از لامپ های بزرگ است که از رطوبت بیش از حد در پایه خود بیزار است.

در اینجا نیز از شن اضافی استفاده کنید و پیازها را کمی کج بکارید تا اطمینان حاصل شود که رطوبت به قسمت های باز و مورب از محل ظهور شاخه ها تخلیه نمی شود.

در اینجا نحوه استفاده از محافظ لامپ وجود دارد. محافظ لامپ اجازه می دهد تا لامپ ها در زمان بلند شدن به راحتی قرار بگیرند. تا عمق لازم پایین بیایید ، از سوراخ فاصله بگیرید و محافظ لامپ را درون آن قرار دهید.

لامپ ها را در محافظ لامپ مرتب کرده و روی آن را با خاک بپوشانید. اگر یک سال دیگر به دنبال لامپ نیستید ، پیازها را بلند کنید یا صبر کنید تا برگها قبل از بلند شدن از بین بروند.